Samsun Oto Kiralama-Samsun Rent A Car

Samsun Oto Kiralama-Samsun Rent A Car
  • Adres:

    Çınarlık Beldesi. Egercili Köyü No:14/A Havaalanı Sapağı Çarşamba / SAMSUN

  • İletişim:

    Telefon: (0362) 231 00 30
    E-Posta: info@samsunarackiralama.net

Samsun Oto Kiralama-Samsun Rent A Car

 Kurumların uzun süreli araç kiralama ihtiyaçlarını “outsource” etme yöntemi olan bu sistemle müşterilerimiz ihtiyaçlarına uygun marka, model ve sayıda aracı 12-24-36 ay gibi değişen sürelerle kiralama imkanı bulmaktadırlar. Araç satın almak yerine operasyonel filo kiralama uygulaması giderek yaygınlaşmakta ve şirketler böylelikle karlılıklarını ve verimliliklerini arttırmaktadırlar.

Samsun araç kiralama olarak günlük araç kiralama alanındaki tecrübelerimizi ve uluslararası kalite standartlarımızı operasyonel filo kiralama faaliyetlerimize yansıtarak müşterilerimize en ayrıcalıklı hizmeti sunmaktayız. Operasyonel filo kiralama kapsamında müşterilerimize sunulan hizmetler ve avantajlar söyle sıralanabilir. Araçların her türlü dönemsel vergi, resim ve harç masraflarının tarafımızca yatırılmsı Hasar-hırsızlık güvencesi, zorunlu karayolları trafik sigortası işlemlerinin tarafımızca üstlenilmesi, yenileme işlemlerinin takip edilmesi Kiralık araçların periyodik bakım tarihlerinin takip edilerek bakım işlemlerinin en kısa sürede tamamlatılması Arıza ve kaza hallerinde 24 saat acil yol yardım hizmeti ile araca en kısa zamanda müdahale edilerek size yeni bir kiralık araç tahsis edilmesi, aracın hasar ve tamir işlemlerinin tarafımızca takip edilerek servis çıkışı tekrar size teslim edilmesi Türkiye geneline yayılmış geniş ofis ağımız sayesinde ihtiyacınız olan yerlerde firmamızın temsilciliklerine kolaylıkla ulaşarak gerekli hallerde yardım alma imkanı Her türlü kaza, arıza, periyodik bakım vb hallerde size yardımcı olmak üzere 7/24 hizmet veren uzman bir teknik ekibimizin bulunması.

Samsun Araç kiralama hizmetine istinaden kesilecek aylık faturaların şirket muhasebenizce doğrudan giderleştirilme imkanı Şirketinizin, araçlarınızın her türlü takip işlerinden ve masraflarından kurtulması, böylelikle şirket kaynaklarınızın daha büyük bir kısmını asli yatırımlarınıza yönlendirebilme ve bu sayede verimliliğinizi artırma imkanı Ayrıca City Car Rent a Car olarak, www.samsunarackiralama.net/filo-kiralama müşterilerimize günlük kiralama ihtiyaçlarınızda da özel indirim ve ayrıcalıklar sunmaktayız. Firmanızın araç kiralama ihtiyaçlarını görüşmek üzere size özel müşteri danışmanımız ile irtibat geçmek için iletişim kısmındaki numaralarımızdan bizimle irtibata geciniz.