Uygun ve Ucuz Oto Kiralama

Uygun ve Ucuz Oto Kiralama
  • Adres:

    Çınarlık Beldesi. Egercili Köyü No:14/A Havaalanı Sapağı Çarşamba / SAMSUN

  • İletişim:

    Telefon: (0362) 231 00 30
    E-Posta: info@samsunarackiralama.net

Uygun ve Ucuz Oto Kiralama

     Herkes araç sahibi olmak ister. Kişisel aracı ile dilediğince gezebilir, alışverişe gidebilir ve işleriniz halledebilirsiniz. Bu güzel bir şey ama belirli sebeplerden dolayı araba sahibi olamayanlar ya da arabanın getirdiği vergi, kasko, sigorta, bakım gibi ekstra maliyetlerle uğraşmak istemeyenlerin tercih ettiği araç kiralama hizmeti hem bireysel hem de kurumsal müşteriler için büyük avantajlar sağlamaktadır. Samsun Ucuz Rent A Car ile günlük, haftalık, aylık olarak ekonomik olarak araç kiralayabilirsiniz.

Neden Araç Kiralarız?

Bu soruyu iki şekilde cevaplayabiliriz. Birincisi kişisel ihtiyaçlar için ekonomik olduğunu söyleyebiliriz. Şahsi aracınız hiç kullanmasanız bile yıllık bir maliyet getirmektedir. Ekonomiktir çünkü araç kiraladığınızda vergi, sigorta gibi masraflarla karşılaşmazsınız. Dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar ve dilediğiniz arabayı kiralayarak gönlünüzce keyfini sürebilirsiniz. İkinci olarak kurumsal anlamda da büyük avantajlar sunmaktadır. Büyük şirketler, film yapımcıları ve birçok işletme araç kiralamayı tercih etmektedir. Çünkü bu sayede satın alınacak aracın bir sürü yükünden muaf olmaktadırlar. Vergi, sigorta bir kenara şirketler aracın bakımları, muayenesi gibi bir sürü prosedürle uğraşmaktan araç kiralama hizmeti ile kurtulmaktadır. Samsun Ucuz Rent A Car olarak bireysel ve kurumsal müşterilerimizin araç ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Geniş araç filomuzda her ihtiyaca yönelik araç bulunmaktadır. Spor araçlardan, ekonomik araçlara, VİP araçlardan, panelvan araçlara kadar her türlü aracımız mevcuttur.

Kimler Araç Kiralayabilir?

Samsun Ucuz Rent A Car da araç kiralama koşulları; Ekonomik sınıf araçlar için 21 yaşını doldurmuş ve en az iki yıllık sürücü ehliyetine sahip olmak, kiralanan araç başka kişi tarafından da kullanılacaksa bunun bildirilmesi ve sözleşmeye eklenmesi gerekmektedir. Ayrıca kiralama öncesinde depozito bedeli olarak kredi kartından provizyon alınmaktadır. Bu bedel daha sonra müşterinin kredine kartına geri yatırılmaktadır. 

           

Bize Ulaşın

Sabit: (0362) 231 00 30
GSM: (0533) 485 01 01

Adres

Çınarlık Beldesi. Egercili Köyü No:14/A Havaalanı Sapağı Çarşamba / SAMSUN

Email

info@samsunarackiralama.net